Szukaj
Świat Isotry
11. października 2024

Nasze wyroby i bezpieczeństwo dzieci

Ing. Jakub Vaněk, Ph.D
3 min.
212 przeczytanie
Nasze wyroby i bezpieczeństwo dzieci
Dzieci to radość i kłopoty, a przede wszystkim to najważniejsze na świecie. Obserwujemy ich postępy, jak z radością i ciekawością odkrywają świat i próbują nowych rzeczy. Normalne wyposażenie domu, urządzenia i żaluzje i rolety mogą być dla dzieci niebezpieczne. Bądź przewidujący i zabezpiecz swoje mieszkanie. My Ci w tym pomożemy.

Wybierasz rolety lub żaluzje tak, aby spełniły wszelkie Twoje wymagania co do zaciemnienia pomieszczeń, komfortu świetlnego, obniżyły koszty ogrzewania. Wyroby firmy ISOTRA a.s. spełniają wszystkie te wymagania. Ponadto spełniają wymagania normy ČSN EN 13120, czyli jest zapewnione bezpieczeństwo Twoich dzieci. Dostarczane przez nas wyroby mają kilka elementów zabezpieczających.

Sprzęg – Dzięki sprzęgowi w razie działania siły większej niż 6 kg dojdzie do rozerwania łańcuszka. Dzięki temu nie powstanie niebezpieczna pętla. 

Bloczek – Przy użyciu bloczka linki do obsługi są napinane tak, aby między nimi nie powstawała pętla. 

Nawijak, dwa kółka – Zapobiega tworzeniu pętli, jednocześnie utrzymuje linki na dostatecznej wysokości poza zasięgiem dziecięcych rączek. 

Robimy wszystko, aby nasze wyroby były dla dzieci maksymalnie bezpieczne. O bezpieczeństwie muszą pamiętać również rodzice. Dotrzymuj zaleceń na opakowaniach i sam zadbaj o to, aby dzieciom nie groziło poważne zranienie.

Ing. Jakub Vaněk, Ph.D

Najnowsze

Zrób to sam
10. lutego 2025

Jak zapakować prezenty dla dzieci? Zrób z nich urocze zwierzątka!

Ing. Kateřina Jelenová
4 min.
212 przeczytanie
Jak zapakować prezenty dla dzieci? Zrób z nich urocze zwierzątka!
Jeśli co roku łamiesz sobie głowę, jak zapakować prezenty dla dzieci pod choinkę, zrób z nich po prostu urocze zwierzątka. Dzieci będą zaskoczone podwójnie.
Motywy sezonowe
6. lutego 2025

Wiosenne zmęczenie

Ing. Aneta Paroulková
4 min.
212 przeczytanie
Wiosenne zmęczenie
Cierpisz na wiosenne zmęczenie? Nie jest to żaden współczesny fenomen –uczucie braku energii, osłabienia i wyczerpania na przełomie zimy i wiosny odczuwali już nasi przodkowie. Jakie są przyczyny wiosennego zmęczenia i jak z nim walczyć?